Спутниковые и телевизионные новости
Вход пользователей
Логин:
Пароль:
Объявления!
Ссылки


Спутниковое ТВ и многое другое
Главная » Статьи » Многое в сети онлайн


Особливості просування сайтів від EXEO.UA

Розкрутка або просування сайтів є заходом, який спрямований на те, щоб збільшити відвідуваність порталу гостями, та на збільшення рейтингу онлайн-майданчиків у пошукових системах. І тут йдеться не просто про механічну налагоджену процедуру та використання списку певних способів і правил, а про повноцінну творчу процедуру. Інтернет-маркетологи від сервісу EXEO переважно проводять порівняння з «вільними художниками», оскільки незважаючи на те, що в даній сфері є певний список способів і закономірностей, в основному успіх діяльності з розкручування заснований на здатності співробітника, до його професійних навичок. Процедура просування ресурсу є рівнянням із великою кількістю змінних. Будь-який сайт є новою стратегією.

 

AXEO

 

Список робіт з популяризації порталу широкий: сюди додали внутрішню оптимізацію (оформлення і так далі), так і «зовнішня» розкрутка. Що таке пошукова оптимізація сайту – це заходи щодо внутрішніх та зовнішніх оптимізації для того, щоб підняти позицію сайту в результаті видач пошукової системи за деякими запитами) користувачів, щоб збільшити мережевий трафік, а потім монетизувати даний трафік).

Методи просування сайту

Таким чином мова піде про найпопулярніші варіанти розкруток сайту:

1. Пошуковий маркетинг (SEM)

Розкрутка порталу в пошуковій системі. Призначений для того, щоб отримати більш релевантний сайт.

Розміщення матеріалу на інших веб-сайтах. Для цього досить безкоштовно або можете платно розмістити якусь коротку інформаційно-рекламну статтю з посиланням на сайт.В основному публікуються на великих сайтах, присвячених якійсь темі, що і сайт-рекламодавець. За дпомогою EXEO розміщення статей, буде максимально вигідно, та результативно, для просування ресурсу в інтернет пошуку.

2. Просування сайту в соцмережі (SMM/SMO)

Молодий, проте дуже потрібний напрямок. SMO дає можливість популяризувати портал у соцмережах посиланням на сайт у групі та від певного користувача, додаванням паблика чи спільноти до соцмережі, завдяки «встановленню» різних віджетів для комунікацій з користувачами сайту. Сюди ж увійшла розкрутка порталів за допомогою блогу. У цьому випадку принцип PR - топовий блогер може поділитися посиланням на портал або описом послуг компанії у своїх постах, чим можуть залучити нових відвідувачів. Одним із видів вважається створення блог-сателіту, що посилається на сайт. Але подібний «чорний PR» у результаті негативно позначається на релевантності порталу.

Категория: Многое в сети онлайн | Добавил: Admin4ik (08.07.2022)
Просмотров: 365 | Рейтинг: 0.0/0


Поиск по сайту
Наш опрос
Как вы попали на сайт?
Всего ответов: 706
Статистика

Онлайн всего: 15
Гостей: 15
Пользователей: 0
Яндекс.Метрика