Спутниковые и телевизионные новости
Вход пользователей
Логин:
Пароль:
Объявления!
Ссылки


Главная » 2022 » Декабрь » 5 » Як можна посилити сигнал стільникового зв'язку?


Як можна посилити сигнал стільникового зв'язку?

Стільниковий зв'язок огорнув усю Україну, проте його сигнал іноді пропадає або робиться дуже слабким. У подібній ситуації важко зробити терміновий дзвінок або прийняти важливу інформацію, з чим можна зіткнутися у віддалених районах з низькою щільністю базових станцій. Проблеми зі зв'язком навіть утримують багатьох людей, які формально мають можливість працювати на дачі, під час відпочинку або поїздки, від віддаленої роботи. Як вирішити подібну проблему розповідає радіотехнічна компанія Селтек. 

Комплекти посилення стільникового зв'язку

Посилення стільникового зв'язку можливо домогтися тільки апаратним способом. Тут не допоможуть програми, прошивки, кидки телефону в повітря та інша магія. Необхідний пристрій, який прийматиме сигнал з місця впевненого і середнього прийому до місця знаходження користувача. Наприклад, антени KATHREIN (selteq.com.ua/uk/antenny-kathrein-dlya-sotovoj-svyazi), встановлені на дах будинку, де сигнал має середню силу, успішно передають його до будинку, де його немає зовсім або він занадто слабкий, на ретранслятор. Останній підсилює сигнал і транслює його на кімнатні антени. Зворотний зв'язок з абонентських пристроїв стільникового зв'язку відбувається тим самим способом, але у зворотному порядку. 

Вибір репітера

Якщо слабкий сигнал від базової станції приймає зовнішня антена, то підсилює його ретранслятор. Залежно від місця знаходження абонента, вибираються репітери, що працюють на таких частотах:

У заміській місцевості, де відстань між базовими станціями велика - 800, 900 МГц. Чим ближче до базової станції точка приймання сигналу, тим частота може бути вищою (1800, 2100 МГц);

У місті, промзоні, на складах і в підвалах зв'язок пропадає через екранування металевими конструкціями, і для подолання цієї проблеми вибирають репітери з високою частотою - від 1800 МГц.

Хто може допомогти з вибором комплектів посилення стільникового зв'язку?

Радіотехнічна компанія "Селтек" займається постачанням антенно-фідерного обладнання і є єдиним офіційним партнером всесвітньо відомої фірми KATHREIN на території України. Вона має в своєму розпорядженні весь асортимент апаратної продукції, призначеної для посилення стільникового зв'язку, і може допомогти з її підбором під будь-які завдання. 
Поделиться:
Новости радиостанций | Просмотров: 322 | Добавлено: 05.12.2022; 12:26Похожие материалы:

«Триолан» снизит цену своих пакетов, если Discovery не верне...
Google TV может заработать на процессорах ARM
На платформе "n" появятся 4 канала BBC
Телеканал Belsat TV
Мердок отстранил министра


  • Интересное
  • Telesat коменты


--//--
Для данного модуля комментарии отключены
Календарь записей
Поиск по сайту
Наш опрос
Как вы попали на сайт?
Всего ответов: 705
Статистика

Онлайн всего: 7
Гостей: 7
Пользователей: 0
Яндекс.Метрика