Спутниковые и телевизионные новости
Вход пользователей
Логин:
Пароль:
Объявления!
Ссылки

Главная » 2022 » Ноябрь » 21 » Як правильно підібрати ключові слова для просування сайту: чинні рекомендації


Як правильно підібрати ключові слова для просування сайту: чинні рекомендації

Правильний вибір ключових слів - це основа просування сайту. Якщо на цьому етапі припуститися помилки, всі подальші дії не приведуть до бажаного результату. Для правильного вибору варто розібратися з класифікацією ключових слів і правилами відбору.

Класифікація ключових слів

Ознаки класифікації ключових слів:

  • частота запиту;
  • тип шуканої інформації;
  • прив'язка до гео-локації.

Тепер докладніше. За частотою запиту можна виділити ключові слова, які часто або рідко вбиваються в пошуковий рядок. Важливий момент: розподіл тут залежить від тематики. Понад 50% - це унікальні комбінації слів, які використовуються один раз.

Вибираючи ключові слова за типом шуканої інформації, варто орієнтуватися на особливості запиту. Тут можна виділити інформаційний варіант, який користувач вводить з метою знайти загальну інформацію. У транзакційні запити потрібно включати слова "купити", "замовити", "вартість". Вони вводяться з метою пошуку певного товару або послуги. Навігаційні ключові слова допомагають з пошуком конкретного сайту або компанії.

Включення назв міст до ключового запиту допомагає користувачеві знайти інформацію щодо певного міста, навіть якщо система визначає його місце розташування в іншій локації. Інший варіант: геозалежні запити. Тут система видає перелік сайтів, орієнтуючись на дані геолокації.

Правила вибору ключових запитів

Порада експертів: відштовхуватися від типу сайту. Показовий приклад: для інтернет-магазинів або сервісів варто використовувати транзакційні ключові слова. Додатково потрібно оцінити особливості діяльності ресурсу. Якщо на сайті представлені ексклюзивні товари за високими цінами, то включати в запит слова "недорого", "дешево" не варто. Досвідчені seo-фахівці рекомендують використовувати весь перелік запитів, які цікавлять клієнтів, включно з високо- і низькочастотними варіантами. Щоб оцінити правильність вибору ключових слів, їх варто протестувати за допомогою контекстної реклами. Періодичний аналіз (оцінка трафіку й активності користувачів) допоможе оперативно змінити ключові запити, що позначиться на ефективності просування ресурсу.

Підібрати ключові слова допоможе seo-фахівець Артем Зінчук (сайт - zinchukseo.com). Професіонал давно працює у сфері просування сайтів, що відбивається на ефективності впроваджуваних інструментів.
Поделиться:
Новости Telesat-News | Просмотров: 112 | Добавлено: 21.11.2022; 10:24Похожие материалы:

Digital+ тестирует два телеканала в HD
Hot Bird 9 (13,0°E): новый тест на CYFRA +
Ахметов планирует стать владельцем еще трех телеканалов
Дата пуска космического аппарата КА-САТ будет определена в б...
«ТВ АРМ РУ» прекратит вещание с 1 марта 2011г на спутнике H...


  • Интересное
  • Telesat коменты


--//--
Для данного модуля комментарии отключены
Календарь записей
Поиск по сайту
Наш опрос
Как вы попали на сайт?
Всего ответов: 703
Статистика

Онлайн всего: 10
Гостей: 10
Пользователей: 0
Яндекс.Метрика