Спутниковые и телевизионные новости
Вход пользователей
Объявления!
Ссылки

Ссылки SP

Главная » 2024 » Март » 12 » Нацрада закликала Disney поширити оновлену міжнародну версію «Оскара» з номінацією «Найкращий документальний фільм»


Нацрада закликала Disney поширити оновлену міжнародну версію «Оскара» з номінацією «Найкращий документальний фільм»
Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення звернулася до представників The Walt Disney Company з проханням створити і розповсюдити серед мовників оновлену міжнародну версію цьогорічної премії «Оскар», в якій буде збережено фрагмент з номінацією «Найкращий повнометражний документальний фільм». Про це повідомила пресслужба регулятора у фейсбуці.

«Сьогодні всі демократії світу підтримують будь-яку можливість протистояти воєнній агресії, що загрожує мирному світовому порядку. В цей момент ваш персонал ухвалює видалити частину церемонії, де журналісти отримують нагороду за повнометражну документальну стрічку, яка розповідає про жахи й нелюдську жорстокість війни! І цей момент, який викликав колосальну емоцію в залі кінотеатру DOLBY і в численних дописах протягом дня у мережі інтернет, не побачать глядачі у багатьох країнах Східної півкулі і ті глядачі на земній кулі, хто дивитиметься Церемонію у подальших численних показах», — заявили у Нацраді.

У пресслужбі регулятора зазначили, що знайомі із поясненнями студії про попереднє планування скороченої версії та вважають, що воно цілком могло би бути лише попереднім. Водночас Нацрада з розумінням ставиться до рішення українського суспільного мовника продемонструвати цей епізод: «Це має особливе значення в нашій країні, охопленій смертельним вогнем ворожих бомбардувань».

Нагадаємо, напередодні в Суспільному повідомили, що зі скороченої міжнародної телеверсії церемонії «Оскара» організатори вирізали нагородження в номінації «Найкращий повнометражний документальний фільм», у якій перемогла українська стрічка «20 днів у Маріуполі».

Показ міжнародної скороченої версії на Суспільному був запланований 11 березня на 20:30. Однак після отримання матеріалів для трансляції від організаторів команда Суспільного виявила, що нагородження українських документалістів на них немає.

Команда мовника висловила своє обурення організаторам цьогорічної премії The Walt Disney Company Limited і замість скороченої показала українським глядачам повну версію.

Представники Disney Entertainment у відповідь на запит Української служби «Голосу Америки» пояснили, що окремі категорії та частини шоу не вдалося включити до 90-хвилинної версії для міжнародної аудиторії через часові обмеження. За словами представників компанії, вибір номінацій для скороченої версії визначили заздалегідь, декілька тижнів тому.

Там також запевнили, що до скороченої версії включено зведений підсумок усіх пропущених переможців, у тому числі «20 днів у Маріуполі».


Поделиться:
Новости телеканалов | Просмотров: 77 | Добавлено: 12.03.2024; 19:27Похожие материалы:

Sport 1 в составе спутниковой платформы Viasat
"TÜRKEL TV" – классический семейный канал
ГПКС просит доплатить за поломки
21 ноября - Всемирный день телевидения
Ген.директор Пятого канала: "Телевидение вообще очень д...


  • Интересное
  • Telesat коменты


--//--
Для данного модуля комментарии отключены
Календарь записей
Поиск по сайту
Мы всегда рядом

Наш опрос
От куда Вы ?
Всего ответов: 2580
Статистика

Онлайн всего: 26
Гостей: 25
Пользователей: 1
admin
Яндекс.Метрика