Спутниковые и телевизионные новости
Вход пользователей
Объявления!
Ссылки

Ссылки SP

Главная » 2024 » Март » 12 » «Радіо Шансон» змінило позивний на «Шлягер FM»


«Радіо Шансон» змінило позивний на «Шлягер FM»
Одна з найстаріших і найпопулярніших радіостанцій України «Радіо Шансон», що входить до медіахолдингу Business Radio Group, офіційно змінила свій позивний.

8 березня відбувся ребрендинг однієї з київських радіостанцій. Відтепер колишнє «Радіо Шансон» працює під новим позивним «Шлягер FM» та з оновленим ефірним оформленням. Про це йдеться у 65 випуску щотижневого звіту «Українське радіо під час війни».

У публікації зазначається, що на радіостанції змінилися джингли, перебивки, ідентифікаційні лайнери, входи та виходи з реклами, а також назви деяких програм. Зокрема, вітальна рубрика наприкінці години перейменована з «СільВуПле» на «Тільки для вас».

Повернувся в ефір і чарт українських хітів «Файна 20-ка». Щоп’ятниці з 17:00 до 18:00 та вранці суботами з 12:00 до 13:00 радіослухачі можуть голосувати за свої улюблені пісні. До того ж раз на тиждень перед ефіром визначається переможна композиція, і той, хто першим вгадає її, отримує грошовий приз.

Музичне наповнення радіостанції не зазнало змін. Як і раніше, в ефірі лунають лише україномовні пісні-шлягери. Слухацьку аудиторію переконують, що західні виконавці зникли з плейлиста «Шлягер FM» остаточно.

«Це не просто зміна назви. Ми провели декілька тестів і аналітичних замірів фокус-груп, які показали, що позивному “Шансон” час піти в історію, натомість назва “Шлягер” найбільше відповідає асоціативному сприйняттю наших слухачів», – повідомив генеральний директор Business Radio Group Денис Окунєв.

Нагадаємо, кілька тижнів тому Національна рада з питань телебачення і радіомовлення затвердила нове брендування мовника, внісши відповідні зміни до його ліцензії. Радіостанція має одну з найбільших мереж покриття в Україні та веде мовлення у 465 населених пунктах. Передачі «Шлягер FM» можна слухати у Києві на частоті 101,9 МГц, а також на інших хвилях в низці регіонів України (повний перелік частот наводиться у звіті).

Серед найближчих планів «Шлягер FM» – створення YouTube-каналу, основний контент якого складатиметься з живих виступів вітчизняних музикантів у власній студії холдингу.

Business Radio Group є одним з лідерів радіомовлення в Україні. Окрім «Шлягер FM», до його складу входять радіостанції DJ FM, Power FM, «Бізнес радіо», «Перець FM» та Best FM. Рекламний відділ холдингу також є ексклюзивним продавцем реклами на радіо «Країна FM».


Поделиться:
Новости радиостанций | Просмотров: 105 | Добавлено: 12.03.2024; 20:06Похожие материалы:

ITV3 HD и ITV4 HD начали регулярное вещание на Sky
Патриарх Московский и всея Руси Кирилл предложил создать спе...
Россия: спутник в каждый дом
Заявку на сеть цифрового ТВ в Украине подала только одна ком...
PRO TV с мультиплексом DVB-S2 на спутнике Astra 1G (31,5°E)


  • Интересное
  • Telesat коменты


--//--
Для данного модуля комментарии отключены
Календарь записей
Поиск по сайту
Мы всегда рядом

Наш опрос
От куда Вы ?
Всего ответов: 2578
Статистика

Онлайн всего: 9
Гостей: 9
Пользователей: 0
Яндекс.Метрика