Спутниковые и телевизионные новости
Вход пользователей
Объявления!
Ссылки

Ссылки SP

Главная » 2024 » Март » 15 » Тайвань планує створити власну мережу супутникового інтернету


Тайвань планує створити власну мережу супутникового інтернету
Тайвань має намір створити власну мережу супутникового інтернету для забезпечення національної безпеки та надійного зв’язку. Як повідомляє The New York Times, ця ініціатива пов’язана з прагненням острова позбавитися залежності від сервісу Starlink, який належить компанії SpaceX Ілона Маска.

Геополітична напруженість у відносинах з Китаєм та вразливість наявної інтернет-інфраструктури змушують Тайвань шукати альтернативи. Сервіс Starlink відзначився забезпеченням критично важливого інтернет-зв’язку під час надзвичайних ситуацій у різних куточках світу, зокрема в Україні під час війни.

Проте у тайванського уряду є занепокоєння щодо потенційних ризиків надмірної залежності від системи, що перебуває під одноосібним контролем приватної компанії. Відстань лише 128 кілометрів від Китаю робить Тайвань вразливим до кібератак та військових провокацій.

«Нагальна потреба в автономній супутниковій мережі стала очевидною після перебоїв з інтернетом в Україні внаслідок бойових дій», – цитує The New York Times слова одного з тайванських посадовців.

Амбітний план Тайваню передбачає створення власного сузір’я супутників, незалежного від SpaceX. Уряд острова виділив $1,3 мільярда на космічну програму з метою запуску першого супутника зв’язку до 2026 року.

На перехідний період, поки буде створюватись власна система, Тайвань уклав угоди з наявними супутниковими операторами, такими як SES та Eutelsat OneWeb, для забезпечення постійного інтернет-зв’язку.

Окрім гарантування безпеки комунікацій, ініціатива також розглядається як можливість зміцнити позицію Тайваню як технологічного центру та утвердити його як важливого гравця в космічній галузі.

Водночас на шляху реалізації цього проєкту є значні перешкоди, зокрема високі витрати на запуск супутників, де традиційно домінують кілька глобальних компаній.


Поделиться:
Спутниковые новости | Просмотров: 178 | Добавлено: 15.03.2024; 16:24Похожие материалы:

Ракета "Протон-М" с евроспутником связи КА-SАТ ста...
Телеканалы Anixe HD и Astra HD теперь только на ASTRA (23,5E...
Религиозный телеканал Net 25 на спутнике EuroBird 9A (9E)
Цифровое ТВ в регионах Франции за рубежом с 30 ноября
Телеканал FRANCE 24 расширяет свою аудиторию в России, испол...


  • Интересное
  • Telesat коменты


--//--
Для данного модуля комментарии отключены
Календарь записей
Поиск по сайту
Мы всегда рядом

Наш опрос
От куда Вы ?
Всего ответов: 2578
Статистика

Онлайн всего: 23
Гостей: 23
Пользователей: 0
Яндекс.Метрика