Спутниковые и телевизионные новости
Вход пользователей
Логин:
Пароль:
Объявления!
Ссылки


Главная » 2020 » Декабрь » 29 » Телеканали Kyiv.Live, Odesa.Live і Kharkiv.Live об'єдналися в медіа-холдинг Live Network[/B]


Телеканали Kyiv.Live, Odesa.Live і Kharkiv.Live об'єдналися в медіа-холдинг Live Network[/B]
Телеканали Kyiv.Live, Odesa.Live і Kharkiv.Live, запуск якого запланований на весну 2021 року, об'єдналися в медіа-холдинг під назвою Live Network, повідомила прес-служба телеканалу Kyiv.Live у вівторок.

"Цього року я прийняв відповідальне рішення - створити першу незалежну мережу регіональних медіа для жителів столиці та інших великих міст, вона стане головною інформаційною платформою, що висвітлюватиме актуальні події з життя регіонів. Це не просто ТБ, а й інтернет-медіа, Telegram-канали й нова екосистема. Впродовж тривалого часу в Україні не було такого підходу. Наше регіональне телебачення буде якісним, корисним і локалізуватиме національні події. Вже наступного року розпочне мовлення Kharkiv.Live, а пізніше телеканали холдингу Live Network з'являться і в інших містах України", - прокоментував власник телеканалів холдингу Live Network Вадим Столар, якого цитує прес-служба.

Зазначається, що управління холдингу здійснюватиме команда Інституту когнітивного моделювання.

"Ми реформуємо канали в Одесі та Києві. Починаємо диджитал-напрям, буде рівноцінним ТБ. Наразі наше головне завдання - створити потужний синдикативний холдинг, з активами, які відповідатимуть інтересам аудиторії та почнуть тренд якісного регіонального ТБ. Ми розуміємо, попереду ще багато роботи й нових викликів, і запевняємо, що вже незабаром зможемо здивувати вас крутими результатами", - прокоментували керівні партнери холдингу Live Network.

Телеканал Kyiv.live розпочав мовлення 9 серпня 2020 року в аналоговому та цифровому ефірі Т2 у Києві та області. Інвестором телеканалу є народний депутат від парламентської фракції "Опозиційна платформа - За життя" ("ОПЗЖ") Вадим Столар, столичний забудовник і глава київської парторганізації "ОПЗЖ".

Odesa.live працює з 2 вересня цього року в цифровому ефірі в Одесі та області й у мережах кабельних операторів замість телеканалу GTV. З листопада 2020 Інститут когнітивного моделювання здійснює консультаційний супровід телеканалів холдингу.


Поделиться:
Новости телеканалов | Просмотров: 248 | Добавлено: 29.12.2020; 16:34Похожие материалы:

АКАДО добавит телеканалы КХЛ, Disney Channel, Gulli и Успех
Болгарский музыкальный Fan TV переходит на Hellas Sat 2 (39°...
Телевидение высокой четкости и 3D может появиться в составе ...
В кабельной сети ASTA-NET с января 2011г больше 30 новых кан...
«Воля» начнет переводить на цифру Черкассы, Запорожье, Сумы,...


  • Интересное
  • Telesat коменты


--//--
Для данного модуля комментарии отключены
Календарь записей
Поиск по сайту
Наш опрос
Как вы попали на сайт?
Всего ответов: 706
Статистика

Онлайн всего: 32
Гостей: 32
Пользователей: 0
Яндекс.Метрика