Спутниковые и телевизионные новости
Вход пользователей
Логин:
Пароль:
Объявления!
Ссылки

Главная » 2020 » Декабрь » 24 » У відеосервісу Zoom з’явиться власна пошта і календар


У відеосервісу Zoom з’явиться власна пошта і календар
Сервіс відеодзвінків Zoom, який набрав величезну популярність в період пандемії коронавірусной інфекції, може запустити власну електронну пошту і календар. Нові інструменти повинні допомогти компанії успішніше конкурувати з такими бізнес-платформами, як Google Workspace і Microsoft 365. Про це повідомляє The Information з посиланням на власні джерела. За даними інформаторів, веб-версію поштового сервісу Zoom почнуть тестувати в наступному році. Календар буде запущений пізніше – поки неясно, чи почалася його розробка.
читать дальше Керівництво компанії готує нові сервіси на випадок, коли пандемія COVID-19 піде на спад, і співробітники почнуть повертатися в офіси. В майбутньому їм можуть запропонувати і інші робочі інструменти. Великі гравці на ринку онлайн-офісу помітно поліпшили свої продукти на тлі масового переходу на віддалений формат роботи і навчання в цьому році. Microsoft випустила масштабне оновлення сервісу для відеонарад Microsoft Teams, а Google провела ребрендинг і збагатила функціями свій пакет Workspace. Обидві компанії пропонують пошту, чат, календар, хмарне сховище і інші офісні інструменти.

Як зазначає видання, в Zoom теж зацікавлені в створенні повного набору корпоративних додатків. У жовтні компанія запустила платформу Zapps, яка дозволяє інтегрувати функціонал сторонніх сервісів прямо в Zoom. Свої програми для Zapps погодилися надати 35 сервісів, включаючи Asana, Atlassian, Dropbox, Hubspot, Slack, SurveyMonkey, Wrike і Zendesk.


Поделиться:
IPTV - интернет ТВ | Просмотров: 63 | Добавлено: 24.12.2020; 20:08Похожие материалы:

Цифровое вещание в Азербайджане к 2011г достигнет до 65%
Индийская ракета со спутником взорвалась в воздухе
Абоненты «Триколор ТВ» выбрали лучший телеканал
DigitAlb добавила DVB-S мультиплекс на спутнике Eurobird 16A...
Французский телеканал TLP начал вещание на Atlantic Bird 3 (...


  • Интересное
  • Telesat коменты


--//--
Для данного модуля комментарии отключены
Календарь записей
Поиск по сайту
Наш опрос
Как вы попали на сайт?
Всего ответов: 692
Статистика

Онлайн всего: 10
Гостей: 10
Пользователей: 0
Яндекс.Метрика