Спутниковые и телевизионные новости
Вход пользователей
Логин:
Пароль:
Объявления!
Ссылки

Спутниковое ТВ и многое другое
Главная » Статьи » Многое в сети онлайн


Чому дитячий масаж такий корисний та важливий для маленьких дітей

Напруження, стрес, втома та виснаження — це супутники сучасного життя, тому дорослі так полюбляють масаж та насолоджуються ним. Він дарує відчуття розслаблення, спокою, приємні дотики повністю допомагають відключитись від проблем оточувального світу та новин. Здавалось би, невже і діти можуть відчувати все це на собі навіть в такому маленькому віці? Сьогодні наші діти перебувають під сильним тиском та стресом. Повсякденне життя ставить перед ними великі вимоги через вимоги в школі та вдома.

 

Тому зараз існують масажні процедури розроблені спеціально для дітей. Масаж не завжди є лікувальним заходом, але він допомагає забезпечити гарне самопочуття, зняти напруження, увійти в контакт зі своїм тілом. Тому його рекомендують навіть для малят. А іноді — особливо малятам. Адже через їх вік та не спроможність поки що виражати свої почуття та думки, саме через дитячий масаж спеціаліст може налагодити емоційний стан дитини та покращити сон, здоров’я малюка.

 

Як допомагає дитячий масаж малюкам

 

Під час масажу відбувається більш усвідомлене та активне спілкування через дотик до шкіри. Масаж дарує увагу, яку ваша дитина, можливо, не отримує в тій кількості, в якій вона її потребує. Також під час сеансу дитина може відпочити та повеселитися. Масаж адаптований до потреб та рівня розвитку дітей відносно їх віку. Тому на сеанс так часто приходять матусі з новонародженими дітками.

 

Існують масажні погладжування окремих частин тіла, таких як:

 

  • голова, обличчя;
  • спина, живіт;
  • руки та ноги;
  • долоні та стопи.

 

Стимулювальні та розслаблюючі масажні рухи чергуються між собою. Стимулювальні рухи йдуть до серця, а розслабляючі відходять від тіла. Таким чином лікувальний масаж допомагає зменшити стрес, зосередитись дитині на своїх відчуттях, малюк починає краще усвідомлювати своє тіло, концентрує свою увагу на рухах лікаря. Як результат: зменшується порушення сну, покращується внутрішній спокій та рівновага, зміцнюється імунна система та травлення.

 

Тут ви можете записатися на дитячий масаж у зручний для вас час, де кваліфікований спеціаліст проведе корисне заняття з вашою дитиною. Допоможе подолати проблеми та підкаже як покращити стан вашого малюка. Подаруйте своїм дітям можливість знову відчути себе краще завдяки оздоровчим масажам, опанувати повсякденне життя з новою силою та енергією. Ви самі помітите як зміниться ваша дитина та стане щасливішою.

Категория: Многое в сети онлайн | Добавил: Admin4ik (01.12.2023)
Просмотров: 69 | Рейтинг: 0.0/0


Поиск по сайту
Мы всегда рядом

Наш опрос
От куда Вы ?
Всего ответов: 2570
Статистика

Онлайн всего: 14
Гостей: 14
Пользователей: 0
Яндекс.Метрика