Спутниковые и телевизионные новости
Вход пользователей
Логин:
Пароль:
Объявления!
Ссылки


Спутниковое ТВ и многое другое
Главная » Статьи » Многое в сети онлайн


Доцільність використання технічних засобів в обробці посівів

В кожному фермерстві однозначно знайдеться трактор до якого можна зачепити обприскувач причіпний. Тому саме обприскувачі до трактора мають найбільшу популярність у господарстві. Взагалі площа, яка потребує конкретно технічного обслуговування складає від 1500 гектар. Також якщо дивлячись на різкі кліматичні умови, які змінюються дуже стрімко подовж останніх років, саме обприскувачі причіпні можна назвати ключовим технічним засобом, який може гарантувати добротну обробку полів. Завдяки простій конструкції, причіпні обприскувачі можуть працювати дуже багато років. В деяких господарствах і досі використовуються причіпні обприскувачі, які виготовлені 20-30 років тому. Завдяки простоті конструкції причіпний обприскувач дуже швидко і без проблем ремонтується і йде в поле на працю.

Якщо є орієнтир на технологію, яка гарантує отримання якісного і великого врожаю, то звернути увагу на сучасну техніку просто необхідно. Завдяки ціні обприскувач для трактора може дозволити собі більш-менш велике фермерство. Звісно що це буде дорожче, ніж найняти декілька людей, але людський фактор не може гарантувати якісне, дозоване та своєчасне внесення гербіцидів або добрив на великих ділянках. Те, що займає у людини декілька днів, оприскувач до трактора може виконати за декілька годин. Важливо враховувати погодні умови, або повітряну погоду, техніка навіть в складних завданнях показує себе безперечно. Завдяки комп'ютерному управлінню, необхідна доза однозначно буде внесена на потрібну ділянку. Увагу також потрібно звернути на контурність з поля, завдяки цьому вже можливо підібрати відповідну ємність робочого баку, щоб не виникла необхідність дозаправляти оприскувач посеред гін.  Сама конструкція агрегату передбачає рівномірне розподілення центру ваги та гідравлічні колеса, які забезпечують меншу дію на землю. Висота кліренсу також має велике значення, але якщо у самохідних обприскувачів це може бути будь-який рівень, то у причіпного оприскувача кліренс залежить від трактора, за допомогою якого він буде рухатись.

Взагалі сучасна техніка замінює людей в всіх сферах промисловості и доказує що варта своєї ціни. Вона гарантує якість виконання зобов’язань, які на неї покладають, а також високий и якісний врожай, що буде зібраний завдяки її допомозі. Тому обираючи для господарства техніку, необхідно зробити правильний вибір, що отримати не тільки задоволення від ефективності процесу, але й прибутковості.

Джерело: https://boguslav.ua/produkcziya/priczepnye-opryskivateli/

Категория: Многое в сети онлайн | Добавил: Admin4ik (27.12.2022)
Просмотров: 1435 | Рейтинг: 0.0/0


Поиск по сайту
Наш опрос
Как вы попали на сайт?
Всего ответов: 706
Статистика

Онлайн всего: 27
Гостей: 27
Пользователей: 0
Яндекс.Метрика