Спутниковые и телевизионные новости
Вход пользователей
Объявления!
Ссылки

Ссылки SP

Главная » 2024 » Февраль » 4 » Рейтинг провайдерів OTT-послуг: Megogo обігнав Volia та “Тріолан”


Рейтинг провайдерів OTT-послуг: Megogo обігнав Volia та “Тріолан”
«Детектор медіа» звернувся із запитом до Національної ради з питань телебачення та радіомовлення і отримав інформацію про кількість користувачів послуг понад 200 провайдерів. Про це йдеться в публікації журналістки «ДМ» Наталії Данькової «Скільки абонентів у Megogo, Volia, “Тріолану”. Провайдери надали звітність у Нацраду».

Регулятор ще обробляє інформацію, яку надали провайдери, тому в переліку немає кількості користувачів великих ОТТ-сервісів, приміром, «Київстар ТБ» і Sweet.TV, Vodafon TV (юридичні особи ТОВ «Плюс ТБ» та ТОВ «ОТТ Україна») або провайдера «Ланет» (ТОВ «Мережа Ланет»).

Однак уже є доступною інформація про п’ять провайдерів, які надають послуги по всій Україні. Це Megogo, Volia, «Тріолан», Viasat, Omega TV та «Хмара ТБ»/«Віват ТБ».За наявними в нашої редакції даними, найбільшу базу має медіасервіс Megogo, який працює лише за технологією ОТТ: 637 951 користувач. Ці числа збігаються і трохи перевищують попередні оцінки джерел «Детектора медіа».

База Volia становить 291 945 користувачів. Найпопулярнішою технологією для провайдера є цифровий кабель (160 597 користувачів), далі — аналог (90 132 користувачі) та ОТТ (41 216 користувачів).

Дуже близька до Volia кількість користувачів «Тріолану» (юридична особа ТОВ «Контент Трейдінг») — 245 819 абонентів (вони користуються аналоговою та цифровою технологіями, компанія не розділяла кількість за технологіями).

Супутниковий провайдер (технологія DTH) Viasat є партнерським проєктом медіагрупи «1+1». Його база становить 92 702 абоненти.

Кількість користувачів Omega TV — 18 257, у «Хмара ТБ»/«Віват ТБ» — лише 610 абонентів.


Поделиться:
IPTV - интернет ТВ | Просмотров: 175 | Добавлено: 04.02.2024; 18:06Похожие материалы:

UPC Direct пока еще остается на спутнике Astra
DigitAlb добавила DVB-S мультиплекс на спутнике Eurobird 16A...
Компания ESS доступна на новых параметрах
Запуск телеканала «Футбол+» переносится, как минимум, на дек...
Рождество в Ватикане будет в HD и 3D


  • Интересное
  • Telesat коменты


--//--
Для данного модуля комментарии отключены
Календарь записей
Поиск по сайту
Мы всегда рядом

Наш опрос
От куда Вы ?
Всего ответов: 2578
Статистика

Онлайн всего: 14
Гостей: 14
Пользователей: 0
Яндекс.Метрика