Спутниковые и телевизионные новости
Вход пользователей
Логин:
Пароль:
Объявления!
Ссылки


Спутниковое ТВ и многое другое
Главная » Статьи » Многое в сети онлайн


Aureus від Crazy Tooth Studio: особливості гри

Візьміть кілька золотих монет, посипте їх блискучими блискавками і додайте багато дивовижних функцій. Що ви отримаєте? Абсолютно новий слот, який кине виклик статус-кво. Aureus – це новий свіжий реліз від Crazy Tooth Studio, який перенесе вас до Стародавньої Греції.

Aureus Crazy Tooth Studio

До того ж, сам Зевс спускає на барабанах величезні виграші. А якщо вам пощастить, ви навіть зможете скинути його з престолу та стати новим королем Олімпу. Як ви вважаєте, у вас є для цього все необхідне? Давайте подивимося! Не слід забувати й про безкоштовні спіни за реєстрацію в Україні, які надаються казино для цього слота.

Насамперед...

Давайте розберемося з основними деталями. Перше, що впадає у вічі, коли ви граєте в Aureus, - це дещо дивна сітка. Вона складається з 3 барабанів та 5 рядів, мінімальна ставка становить 0,20, а максимальна – 80,00. Максимальний джекпот теж непоганий, дозволяючи виграти до 2431x вашої загальної ставки.

І якщо ми вже заговорили про цифри, Aureus має 96% RTP і знаходиться на шкалі середньої волатильності. Це означає, що вам не доведеться довго чекати на виграшного спина. Всі ці показники ґрунтуються на моделюванні не менше 10 мільярдів ігор.

Повертайте та збирайте гроші з механізмом CoinVergeTM!

Механіка CoinVergeTM – це нова інноваційна функція, створена студією Crazy Tooth! Ця нова функція замінює класичні лінії виплат областями збору. Є 15 позицій символів, які заповнені звичайними значками та спеціальними, відомими як дужки.

Коли ці дужки приземляються, вони оточують звичайні символи, створюючи області збирання, які виділяють певний діапазон сітки. Усі символи в зонах збору будуть зібрані, а їхня вартість буде миттєво нарахована вам.

Виграші, що електризують!

Крім множників, Aureus має дві основні функції. Перша – це блискавка CoinVergeTM. Вона запускається випадковим чином, коли на барабанах з'являється дужка, що замикає. Тоді Зевс може закликати блискавку і вдарити по барабанах зі дужками, щоб додати ще одну і нагородити вас величезним виграшем.

Aureus Crazy Tooth Studio

Друга дивовижна функція цього відеослоту - Aureus Respins. Щоб запустити цю функцію, потрібно випасти монета Respins Coin під час виграшного спина. Після цього вам буде надано до 5 повторних обертань, причому область збору залишається активною доти, доки діє ця функція.

Викличте усі виграші!

Aureus - один із найунікальніших слотів, представлених зараз на ринку. Нова механіка CoinVergeTM - це ковток свіжого повітря і безперечно прибуткова гра. Чи спробуєте ви цей слот? Якщо так, обов'язково повідомте нам, що ви думаєте про нього.

Категория: Многое в сети онлайн | Добавил: Admin4ik (19.07.2022)
Просмотров: 912 | Рейтинг: 0.0/0


Поиск по сайту
Наш опрос
Как вы попали на сайт?
Всего ответов: 706
Статистика

Онлайн всего: 28
Гостей: 28
Пользователей: 0
Яндекс.Метрика