Спутниковые и телевизионные новости
Вход пользователей
Логин:
Пароль:
Объявления!
Ссылки
Спутниковое ТВ и многое другое
Главная » Статьи » Многое в сети онлайн


Не одним Bitcoin багаті: які криптовалюти ще варто купити?

Різке падіння крипторинку – результат дії відразу декількох факторів, серед яких головним залишається посилення регулювання ринку з боку США та війна в Україні, політика Китаю. Торгові платформи моментально відреагували на такі економічні події.

Перевага ситуації в тому, що біржа криптовалют створила оптимальні умови для входу на ринок. Сьогодні отримати прибуток від своїх вкладень можуть не лише професійні трейдери, а й новачки.

Яку криптовалюту вигідно купити: перелік перспективних коінів

Біткоін та Ефір – монети, від яких залежить ситуація на ринку в цілому. Сьогодні придбати їх можна за зниженою ціною, через що більшість користувачів активно інвестують в наявні цифрові активи. Якщо ви хочете мінімізувати ризики та отримати максимум від своїх вкладень, зверніть увагу на проекти, які описані нижче.

Cardano

Представлена монета – оптимальний варіант для тих, хто не знає, яку криптовалюту купити так, щоб вона мала стрімке зростання. Коін – один із головних в секторі децентралізованих фінансів. ADA передбачає використання смарт-контрактів, що сьогодні активно розвивається. Вони дають змогу підписувати договори та укладати угоди без третіх осіб, безпосередньо в блокчейні.

XRP

Вказаний проект – один із найперспективніших, що доводить і переоцінка активу. Поріг купівлі XRP – низький, а розвиток – стрімкий, що підтверджується активним розвитком технічних рішень для транскордонних платежів.

Avalanche

Цей коін відповідає однойменній мережі, яка працює над прискоренням транзакцій цифрових активів та спрощенням використання смарт-контрактів. Монета демонструє стрімке зростання в ціні, що робить проект вдалим інвестиційним рішенням для трейдерів.

Chainlink

Якщо ви не знаєте, яку крипту купити серед «молодих» гравців ринку, то зверніть увагу на представлений проект. Він направлений на створення сервіс-посередника між смарт-контрактами та блокчейнами. Головна перевага розробки – світові партнери, серед яких глобальна платіжна мережа SWIFT, міжнародне інформагентство Associated Press та інші.

На цьому перелік не закінчується, тому рекомендується аналізувати цифрові монети з позиції їх подальшого розвитку. Перш за все, зверніть увагу на те, що стрімке зростання популярності, як це буває з мем-коінами – ризикова ситуація. Заздалегідь проаналізуйте цілі та хто стоїть за конкретним проектом.

Категория: Многое в сети онлайн | Добавил: Admin4ik (14.07.2022)
Просмотров: 692 | Рейтинг: 0.0/0


Поиск по сайту
Наш опрос
Как вы попали на сайт?
Всего ответов: 703
Статистика

Онлайн всего: 6
Гостей: 6
Пользователей: 0
Яндекс.Метрика