Спутниковые и телевизионные новости
Вход пользователей
Объявления!
Ссылки

Ссылки SP

Спутниковое ТВ и многое другое
Главная » Статьи » Многое в сети онлайн


Pragmatic Play запускає новий слот Gorilla Mayhem на тему джунглів

Gorilla Mayhem

Постачальник вмісту iGaming Pragmatic Play оголосив у четвер про запуск нового слота на тему джунглів. Компанія запрошує гравців у «пригоду в пошуках могутнього срібного захисника та великих виграшів» у Gorilla Mayhem.

Основна гра містить колекцію мешканців тропічного лісу, включаючи леопарда, крокодила, бегемота, ара та змію, а також саму величну мавпу, яку гравці повинні вирівняти, щоб почати збирати гроші ми радимо забрати безплатні фріспіни за реєстрацію без депозита.

Дикий символ замінює всі символи, крім символу розкиду, тоді як Золоті горили можуть з’являтися випадковим чином у базовій грі зі значеннями до 3x і замінювати стандартну Горилу на барабанах, коли вони приземляються.

Потрапляючи в три або більше кристалів розкиду, ви побачите, що «безпорядок у джунглях справді починається», оскільки вони дають змогу взяти участь у раунді безкоштовних обертань, у якому три, чотири або п’ять розкиданих кристалів надають 10, 15 або 20 обертань відповідно.

Прогресивні виграші починаються з усіх різновидів символів горили, які випадають у поле зору. Кожні 40 голів горили, яких досягає гравець, рівень підвищується за допомогою випадкових множників і розкиду, що додає до високоволатильної гри, яка може завершитися максимальним виграшем у 5000 разів.

Екшн у джунглях у Gorilla Mayhem слідує за випуском останніх ігор, таких як Magic Money Maze та Tropical Tiki. Нова гра додає «значну цінність до відзначеної нагородами бібліотеки Pragmatic Play із понад 250 ігор», стверджує постачальник.

Best casinos

Йоссі Барзелі, директор з розвитку бізнесу в Pragmatic Play, сказав: «Наші ігри на тему тварин і джунглів завжди викликають відгук у гравців, і ми очікуємо, що Gorilla Mayhem розкриє свій потужний геймплей подібним чином. Анімація, функції та загальне відчуття ще не розроблені. ще один приклад уваги до деталей, яку наша команда розробників приділяє кожній грі, результатом чого стала ще одна фантастична назва».

Категория: Многое в сети онлайн | Добавил: Admin4ik (22.08.2022)
Просмотров: 1537 | Рейтинг: 5.0/1


Поиск по сайту
Мы всегда рядом

Наш опрос
От куда Вы ?
Всего ответов: 2578
Статистика

Онлайн всего: 35
Гостей: 35
Пользователей: 0
Яндекс.Метрика