Спутниковые и телевизионные новости
Вход пользователей
Логин:
Пароль:
Объявления!
Ссылки


Спутниковое ТВ и многое другое
Главная » Статьи » Многое в сети онлайн


Супутникове телебачення – чи є сенс у 2023 році?

У 2023 році, у часи швидкого інтернету та доступу до потокових платформ, хтось ще користується супутниковим телебаченням? У часи, коли пропозиція безкоштовного ефірного телебачення налічує кілька десятків каналів, чи є сенс платити за супутникове чи кабельне? Давайте думати.

Ви ще пам'ятаєте про існування такої послуги, як супутникове телебачення? Якби не реклама, яку ми іноді зустрічаэмо в Інтернеті, або точки продажу в торгових центрах, то мабуть всі давно б про це забули. У епоху, коли в нашому розпорядженні є такі платформи, як Netflix, HBO Max і Disney+, здається смішним платити за сотні каналів, з яких ми дивимося лише кілька, - пишуть Запорізькі Вісті.

Водночас, як показує статистика, користувачів супутникового телебачення все ще багато. Вирішують платити передплату через сентимент до типового телевізійного формату? Може, вони пояснюють це зовсім по-іншому? Навіщо платити одночасно за супутникове ТБ і потокові послуги, адже такі користувачі є.

З усіх аргументів на користь того, щоб продовжувати платити за підписку на супутникове ТБ, найпоширенішим, напевно, була... справа звички. Нинішні абоненти супутникового або кабельного телебачення настільки звикли до нього, що просто не можуть уявити собі можливість від нього відмовитися. Вони зазначають, що їм буде важко відмовитися від старих звичок, хоча дивляться набагато рідше, ніж кілька років тому. Хоча вони зазвичай користуються смарт-телевізорами та оплачують підписку принаймні на один потоковий сервіс, вони все одно люблять дивитися те, що можуть знайти на телевізорі, який вони добре знають.

Особливу групу в цій групі складають люди, які користуються супутниковим телебаченням дуже довго, навіть кілька годин на день. Це люди, які найчастіше дивляться різноманітні телевізійні новини. Вони здатні вмикати улюблену станцію відразу після пробудження, вимикати її незадовго до сну, а іноді навіть засинати під звуки чергових новин чи програм. Ця група не може уявити собі функціонування без супутникового або кабельного телебачення, незважаючи на те, що наземне телебачення також включає типову станцію новин.

Коли іншого шляху немає

Бувають і ситуації, коли супутникове ТБ - це не добровільний вибір, а єдиний спосіб отримати доступ до будь-якого ТБ. Хоча ефірне телебачення в стандарті DVB-T2 покриває практично всю країну, все жщо є точки, яких діапазон не досягає. Саме в такому невдалому місці розташований мій сімейний будинок. Щоб в ньому можна було дивитися ефірне телебачення, необхідно поставити значну висоту щогли. В іншому випадку прийом або взагалі неможливий, або виникають такі неприємні перешкоди, що неможливо нічого комфортно дивитися. У такій ситуації ефективним рішенням є найдешевша підписка на супутникове телебачення.

Ще один сценарій, за якого люди вирішують платити за підписку на супутникове телебачення, тому що вони повинні, це доступ до вибраного унікального вмісту, який неможливо знайти в жодному іншому легальному місці. Йдеться, перш за все, про телевізійні трансляції, особливо зі спортивних подій. Існують ситуації, коли певний матеріал доступний лише на супутниковому чи кабельному телебаченні, або на потоковому сервісі, для якого потрібна підписка на послугу супутникового телебачення. Існує велика група абонентів, які платять за супутникове телебачення лише для того, щоб час від часу спостерігати за діями улюбленої команди чи спортсмена.

Чи може телевізор допомогти вам розслабитися?

Який найбільший недолік потокових сервісів? Іноді контенту стільки, що ... нема чого дивитися. Таке враження, що хоча б раз кожен з нас потрапляв у ситуацію, коли запускав Netflix чи HBO Max, переглядав кілька рекомендацій, а потім повертався до попереднього заняття, бо просто не міг вирішити, що дивитися, оскільки наступний фільм або серіал.

У випадку з супутниковим телебаченням така проблема не виникає, або зустрічається відносно рідко. Ми маємо справу з ситуацією, описаною вище, коли один вибраний канал може гудіти у фоновому режимі цілий день, а також із ситуацією, коли ми сидимо перед телевізором, хапаємо пульт дистанційного керування та просто стрибаємо між каналами в пошуках чогось, що ми хотів би подивитися. Іноді буває і так, що ми стрибаємо заради стрибка, хоча б щоб побачити, чи знайдемо щось цікаве на якомусь із каналів. У мене таке враження, що такий перегляд супутникового телебачення в якійсь мірі може допомогти нам розслабитися після важкого дня. Досить сидіти глибоко в кріслі і просто спостерігати за тим, що ми бачимо в цей момент на екрані. Простий, а часом дуже ефективний.

Супутникове телебачення може все більше і більше

Якщо ви, як і я, давно не мали справи з супутниковим телебаченням, то можете бути здивовані з моменту запуску приставки. Раніше приставку використовували як пристрій, який використовується тільки для перегляду ТБ, без будь-яких додаткових функцій, крім хіба що EPG. А сучасні приставки зовсім інші, ніж ті, з якими доводилося мати справу кілька-десяток років тому. Вони можуть записувати зображення, в тому числі з каналу, який ми зараз не дивимося, запропонувати доступ до Інтернету (включаючи потокові сервіси) або відображати відеоматеріали в роздільній здатності 4K. Отже, фраза супутникове телебачення пішла в минуле, неправда?

Виявляється, це не обов’язково має відповідати дійсності, особливо коли в одній підписці ми поєднуємо доступ до обох світів – телебачення в класичному розумінні цього слова з доступом до потокових сервісів.

Не будемо поки що викидати телевізор

Загалом, супутникове телебачення все ще має сенс у 2023 році. Так, багато абонентів несуть щомісячні витрати на доступ до послуги майже виключно за звичкою, але ні в якому разі не можна змушувати їх відмовлятися від своїх нинішніх звичок. Телебачення може розслабляти, якщо ви знаєте, що дивитися. І все ж в ефірі деяких програм ми знайдемо унікальні матеріали, за які варто заплатити. Це, в першу чергу, трансляції з різноманітних заходів, на які мають права лише супутникові чи кабельні телеканали.

Категория: Многое в сети онлайн | Добавил: Admin4ik (25.04.2023)
Просмотров: 866 | Теги: супутникове телебачення, 2023 рік | Рейтинг: 0.0/0


Поиск по сайту
Мы всегда рядом

Наш опрос
От куда Вы ?
Всего ответов: 2562
Статистика

Онлайн всего: 15
Гостей: 15
Пользователей: 0
Яндекс.Метрика