Спутниковые и телевизионные новости
Вход пользователей
Логин:
Пароль:
Объявления!
Ссылки


Спутниковое ТВ и многое другое
Главная » Статьи » Многое в сети онлайн


Що таке електронна цигарка

Електронні цигарки відомі під різними назвами, й іноді людям важко зрозуміти, що ж це насправді таке, для чого існує та як цим користуватися. Спробуємо розібратися в цьому питанні.

Отже, електронні цигарки відомі під різними назвами, включно з електронними системами доставки нікотину, альтернативними системами доставки нікотину, електронними кальянами, модами, вейп-ручками, випаровувачами та, напевно, більш розповсюдженими вейпами. По суті, це один і той самий пристрій, вироблений різними брендами - наприклад, ELF BAR, AIRIS чи LOST MARY https://vapestar.kiev.ua/product-category/lost-mary

Виготовляються електронки в різних формах і розмірах. Вони можуть виглядати як звичайні сигарети та сигари, бути у вигляді невеликої трубочки чи ручки або ж в інших формах. Електронні сигарети містять батарею, нагрівальний елемент, який нагріває рідину для електронних сигарет і перетворює її на пару, картридж або резервуар, у якому міститься сама рідина для електронних сигарет, та мундштук або отвір, який використовується для вдихання нагрітої пари.

 

Що таке вейпінг

 

Використання електронних цигарок зазвичай називають “вейпінгом”, тому що багато людей вважають, що вони створюють пар, який потім вдихають. Тобто це слово з англійської перекладається як процес вдихання. 

Насправді ж електронні цигарки виробляють аерозоль, що складається з найдрібніших частинок, який відрізняється від пари.

 

Чи є в електронних сигаретах тютюн

 

Електронні сигарети можуть як містити, так і не містити тютюн. При чому рівні нікотину, якщо він є, не однакові у всіх типах електронних сигарет, тому при покупці електронки в магазині Vape Star https://vapestar.kiev.ua/ є можливість підібрати для себе оптимальний варіант з потрібним вмістом нікотину або ж взагалі без нього.

Крім нікотину, електронні сигарети містять пропіленгліколь або рослинний гліцерин. Це ті ж самі речовини, що використовуються для створення сценічного або театрального туману. І хоча вміст пари електронних цигарок подразнює легені та  дихальні шляхи, їх негативна дія все одно менша, ніж у звичайних цигарок з табаком.

Вважається, що електронні цигарки допомагають кинути палити. Деякі курці вирішують спробувати їх, щоб зменшити свою залежність від нікотину. Їх використовують одночасно зі звичайними сигаретами, з кожним днем потроху зменшуючи їх уживання та ставлячи за мету одного разу повністю перейти на безтютюнові вейпи. після чого кинути палити буде вже набагато легше.

Категория: Многое в сети онлайн | Добавил: Admin4ik (10.02.2023)
Просмотров: 321 | Рейтинг: 0.0/0


Поиск по сайту
Наш опрос
Как вы попали на сайт?
Всего ответов: 706
Статистика

Онлайн всего: 14
Гостей: 14
Пользователей: 0
Яндекс.Метрика